Čo je to Taoistická hypnóza?

Život je neustála zmena a prispôsobovanie sa novému. Bez tohto prispôsobenia vzniká stagnácia. A kde je stagnácia, tam vzniká nemoc. Preto je dôležité v našom bytí neustále sa sústrediť, aby veci plynuli.

Často sa však stáva, že sa ako ľudia zasekneme. Lpíme na niečom. Vybudujeme si nejakú našu pravdu, našu predstavu, že to predsa musí byť presne tak, ako si myslíme, že to tak má byť. A presne táto naša zaujatosť vytvára stagnácie.

“Nájdime spolu spontánny prejav života v nás.”

Nehybnosť.

Nechceme zmeniť názor, nechceme odpustiť, nechceme sa rozlúčiť, trváme na svojej pravde, na svojej hrdosti, na svojej zaujatosti, na svojom nič nerobení. Cyklia sa nám udalosti, ľudia ktorých stretávame a postupne sa vyčerpávame lpením na niečom, čo tu už dávno nie je.

No a po tom prídete na to, že existuje Taoistická hypnóza. Ako jemný svieži jarný vietor rozfúka veci okolo Vás do pohybu. Jemne, nenápadne. Začnete meniť svoje postoje, zrazu vidíte, to, čo ste nevideli. Uvoľníte sa a dáte priestor zmene. Akoby z Vás padol ťažký balvan. Balvan, ktorý prerazil cestu, vytvoril priestor. A veci sa začnú hýbať. Nikto nevie ako, ani prečo, môžeme iba sledovať, že je to tak.

Presne takto funguje Taoistická hypnóza. Nazýva sa i Taoistická meditácia. Človek pomocou sprievodcu otvorí svoju myseľ, svoju dušu a svoje telo zmene.

Zaujalo Vás to? Rezonuje to s Vami? Objednajte si termín individuálnej Taoistickej hypnózy tu.

Máte otázky?

Rezervujte si konzultáciu zdarma