Chcela by si si večer ľahnúť do postele a zaspať ako mimino a ráno sa zobudiť plná energie, bez toho, aby si musela užívať prášky na spanie?

Poznáš, to, ľahneš si unavená do postele, čakáš kým zaspíš, ale miesto toho, premietaš všetky rozhovory a uvažuješ, ako si mohla reagovať inak, márne sa snažíš zaspať nejde to. Skúsiš počítať ovečky, ale jediné, čo vidíš, že pribúda sú minúty na hodinách a ty stále nespíš. Už teraz vieš, že sa ráno budeš cítiť vyčerpane, prepadá ťa nervozita a úzkosť. A i keď sa Ti zdá, že spíš, si vlastne hore a každých 5 minúť hľadíš na hodiny.

Najjednoduchším riešením je vziať si prášok, ale vieš, že to príčinu nevyrieši a ani nechceš do seba stále dávať chémiu. Nechceš byť závislá na liekoch. Chceš byť konečne plná energie, radovať sa zo života a krásne do ružova sa vyspať.

Alternatívna medicína vie v oblasti nespavosti veľmi dobre pracovať. V kombinácií s hypnózou, riadenou meditáciou a bylinkami je to veľmi vhodná cesta, ktorou sa môžeš vydať.

Nespavosť často prichádza po nemoci, problémoch s trávením, pri veľkom vyčerpaní, pri strese, v prípade vysadení antidepresív a iných liekov. Proste v tele niečo nie je v poriadku, čo bráni v kľudnom spánku.

Ak sa chcete nespavosti zbaviť, neváhajte mi napísať. Ponúkam kombináciu Tradičnej čínskej medicíny a hypnózy.

Photo by Ketut Subiyanto on Pexels.com

Rezervácia termínu sedenia:

Objednávka:

1 online sedenie Taoistická hypnóza

v cene 70 EUR

Objednávka:

3 online sedenia Taoistická hypnóza

v cene 196 Eur (Ušetríte 14 Eur)

Máte otázky? Neváhajte mi napísať?

Kto Ťa bude sprevádzať?

Už na základnej škole som sa zaoberala meditáciou, čítala Junga i Ericksona a experimentálnu psychológiu. Vždy ma to ťahalo k premýšľaniu o dlhovekosti, zmysle života a k prepojeniu neba so zemou. Dnes mám pocit, že môžem moje nadobudnuté znalosti pospájať s východným pohľadom na život.

Moje vzdelanie:

  • Mudr. Michel Vinogradoff – Hypnóza a Taoizmus
  • 1. škola tradiční čínské medicíny
  • TCM Bohemia Institut (dietetika, fytoterapia, akupunktura, bankovanie)
  • The Chinese University of Hong Kong – Každodenné využitie Čínskej medicíny
  • Akreditovaný certifikát z koučingu (ICF) – Brain-based Coaching

Rating: 5 out of 5.

Roky som trpela nespavosťou, vždy ma v posteli prepadala nervozita a úzkosť. Niekedy som sa bála zaspať, niekedy som pred spánkom stále rozmýšľala, plánovala čo kedy spravím, prehrávala si všetky zážitky, čo sa mi prihodili. Po 3 sedeniach hypnózy som sa veľmi uzemnila a ukľudnila. Začala som praktikovať autohypnózu a veľmi mi to pomáha.

Veronika

Rating: 5 out of 5.

Dlhé roky som bojovala so spánkom. Bež práškov som nevedela zaspať, v noci sa mi snívali divoké sny a ráno som sa budila akoby ma niekto zbil. Vôbec som si v spánku neoddýchla. Po práškoch sa mi zla vstávalo, ale bez nich som mala problém zaspať. Po tom, čo som prestala pozerať televíziu hodinu pred spánkom, pozerať do mobilu a začala užívať bylinky, všetko sa úplne zmenilo. Zaspávam rýchlo a budím sa plná energie.

Henrieta