person holding baby s hand

V minulosti sa ženy spolu stretávali oveľa častejšie. Pomáhali si s deťmi, radili si, zdôverovali sa navzájom, spievali spolu piesne, plakali i sa smiali. Dnes je doba iná.

Chodia za mnou ženy, ktoré majú tajomstvá. A tie tajomstvá ich ťažia natoľko, že pod ich tiahou už nemôžu ďalej.

Čo sa deje s telom pod tiahou?

Energia v našom tele potrebuje prúdiť. Ale akonáhle v sebe niečo dusíme, tak naše telo začne tuhnúť a energia začína stagnovať.

Tiež máte zablokovaný krk? Zatuhnuté trapézy?

Keď sme v strese, tak nevieme dobre uvoľniť ramená. Stále ich máme napnuté, zdvihnuté a tak svaly tuhnú a vzniká bolesť. Bolesť = blokáda. Telo je neustále v tenzii, v strese. Potom si to odnáša náš žalúdok, trávenie. Niekomu da nedá dobre dýchať, stále akoby sa dusil, niekto má pocit, že má kameň v žalúdku, niekto sa cíti neustále myšlienkami niekde mimo. Akoby človek ani nechcel žiť vo svojom tele. Prichádzajú derealizáce, úzkosti.

Najčastejšie za mnou chodia ženy, ktoré majú problém s otehotnením. Ten strach, stres, čo prežívajú, pocit vlastného zlyhania, nádej, že hádam teraz sa to už konečne podarí. A to sklamanie, ktoré prichádza, keď ani asistovaná reprodukcia si nevie rady. Posledná nádej v darcoch vajíčok, posledné peniaze, ktoré sú často zaťažené ťarchou pôžičky. Pôžičky na miminko a splnenie si životného poslania byť mamou.

Ženy, ktoré už ani nemôžu svojej rodine prezradiť, že sa to stále nepodarilo. Nehovoria o tom už ani kamarátkam, aby sa necítili menejcenne.

Čo pre vás môžem spraviť ja?

Najčastejšie prvé sedenie prebieha v duchu zhodenia všetkých tých ťažkých emócií a vyslobodenia sa spod ťarchy tajomstva. Na prvom sedení sa často sústredím na relaxáciu a uvoľnenie. Pretože to je to, čo je najviac v tejto chvíli potrebné. Ak má byť nejaká žena maminou, nemôže byť vyčerpaná, vystresovaná, na pokraji depresie.

Druhé sedenie býva v duchu získania nadhľadu. Skúmania krás života, otvárania skrytých komnát, kde sa nachádza láska, porozumenie, sebahodnota, starostlivosť, záujem. Odľahčenie.

Pretože čím viac lpíme na niečom, tým ťažšie sa nám toho darí dosiahnuť.

Tretie sedenie je v duchu podpory, liečby vnútorného dieťaťa, vrátenie sa do detstva, kde sa nachádza objatie, bezpečie, teplá náruč rodičov, bezpodmienečná láska a otvorená myseľ pre všetko nové.

Snažím sa týmto ženám ukázať cestu sama k sebe, k radosti a ľahkosti. A to všetko za pomoci navodenia stavu hlbokého spojenia srdca a mysle, niekde vo vnútri na úrovni komunikácie našich duší. V stave hlbokého uvoľnenia, meditácie či Taoistickej hypnózy.

Neváhajte sa mi ozvať, ak potrebujete odľahčiť a zrelaxovať.