Štíhla s hypnózou

Ako sa tešiť pri pohľade do zrkadla bez nutnosti držať nefunkčné diéty

Chcete sa ráno postaviť na váhu a cítiť hrdosť, že sa Vám podarilo získať vytúženú postavu? Môcť si dovoliť obliecť oblečenie, ktoré ste si mysleli, že už nikdy na seba nedostanete? Počuť komplimenty na to, ako super vyzeráte a možná i po dlhom čase znovu vyraziť na rande?

 

Dych je prázdnotou prijímajúcou nás samých.

Skúšali ste schudnúť, ale nakoniec ste vážili ešte viac?

 

Ako sa blížila štyridsiatka, začala som priberať. Zrazu som si kupovala oblečenie o 3 čísla väčšie. Začala som nosiť voľné tričká a hanbila som sa za to, ako vyzerám. Svoj žiaľ som tajne zajedala sladkým. Skúšala som rôzne diéty, ale priberala som aj z čistej vody.

Až keď som vyskúšala hypnózu, znovu som získala sebavedomie. Zrazu som mala rada svoje telo a kilá šli dolu úplne samé.

Žijete podobný príbeh? Zmeňte to už dnes.

Doprajte si obdiv okolia a sebavedomie. Užite si pocit výnimočnosti. Odmeňte sa láskou k sebe a radosťou z úspechu. Veď pre zmenu Vám stačí iba dýchať.

Čo hovoria moji klienti?

Rating: 5 out of 5.

Som šťastná, pretože po rokoch znovu nosím číslo 36. Užívala som bylinky, ktoré mi zharmonizovali trávenie a naučila som sa správne stravovacie návyky. Nemusela som držať žiadnu diétu, pretože telo si samé povedalo, čo mám jesť a čo je zdravé. Nepriberám, nemám vlčí hlad a cítim sa plná energie. Hypnóza mi pomohla vyrovnať sa s malým sebavedomím a milovať sa takú aká som.

Katka

Rating: 5 out of 5.

Počas menopauzy som pribrala skoro 20kg. Hanbila som sa sama za seba. Po absolvovaní programu som sa znovu začala páčiť sama sebe. Ušná akupunktúra mi pomohla, aby som nemala prehnanú chuť na jedlo. Hypnóza mi pomohla vysporiadať sa so stresom. Naučila som sa ako mám jedlo správne jesť, ktoré potraviny sú pre moje telo najväčším prínosom. Bylinky mi pomohli, aby moje telo nezadržovalo zbytočnú vodu. Schudla som o 3 veľkosti a som na seba pyšná.

Alica

Tento program je tu pre Vás ak:

Chcete získať sebavedomie

Možno sa cítite ako škaredé káčatko, pretože sa Vám nepáči Vaša postava. Možno máte v skrini stále odložené oblečenie, ktoré si na seba dáte, až schudnete. Možno sa hanbíte v lete chodiť v plavkách a v spálni rýchlo zhasínate svetlo. Skoncujte s tým teraz hneď. Objavte v sebe bohyňu, naštartujte znovu svoje sebavedomie a získajte postavu o ktorej už dávno snívate.

Chcete počuť komplimenty

Doprajte si znovu obdiv okolia. Dovoľte si byť krásna. Oblečte si nové šaty! Raz a navždy skoncujte s obrazom škaredého káčatka a odmeňte sa komplimentami, ako krásne vyzeráte. Usmievajte sa pri pohľade do zrkadla a milujte každý deň, kedy sa cítite plní energie a sledujte, ako zrazu kráčate s ľahkosťou a našľapujete so sebaistotou. Ako znovu cítite hrdosť.

100% garancia vrátenia peňazí

Ak po prvom sedení zistíte, že tento program nie je pre Vás, môžete si do 14 dní od 1. sedenia zažiadať o vrátenie peňazí. Platbu Vám vrátime do 2 týždňov na Váš bankový účet.

 

I dlhá cesta začína prvým krokom. Urobme ho spoločne

Súčasťou programu štíhla s hypnózou je:

 • 1 hodinový vstupný rozhovor
 • 3 sedenia hypnózy
 • 1 podporné sedenie v prípade, že to budete potrebovať po ukončení proggramu
 • Výuka navodenia stavu relaxácie a uvoľnenia od stresu formou autohypnózy alebo meditácie
 • Bonus zdarma Taoistická meditácia na doplnenie energie
 • Garancia vrátenia peňazí
 • Newsletter, kde sa budete dozvedať ďalšie kroky, ako podporiť zmeny v živote a žiť svoje sny

Dokúpiť si ďalej môžete :

 

Celková hodnota programu je 620 Eur, váš pocit na nezaplatenie!

Dnes si ho môžete zakúpiť za zvýhodnenú cenu 325 Eur a ušetríte tak 295 Eur. (Táto cena platí iba pre obmedzené množstvo zákazníkov)

Koľko program stojí?

Objednávka

Celková cena: 325 Eur

Program “Štíhla s hypnózou”

Sedenia prebiehajú z pohodlia Vášho domova (šetria Vám tak čas na cestovanie) prostredníctvom online volania s kamerou. Stretnutie prebieha rovnako, akoby sme spolu sedeli naživo.

Ak máte záujem o platbu v mesačných splátkach, alebo o sedenia naživo (Praha 1 alebo Jičín), napíšte mi na email: slavka.betakova@gmail.com

 

 

Kto Vás programom prevedie?

Slávka Betáková

Už na základnej škole som sa zaoberala meditáciou, čítala Junga i Ericksona a experimentálnu psychológiu. Vždy ma to ťahalo k premýšľaniu o dlhovekosti, zmysle života a k prepojeniu neba so zemou. Dnes mám pocit, že môžem moje nadobudnuté znalosti pospájať s východným pohľadom na život.

Moje vzdelanie:

 • Mudr. Michel Vinogradoff – Hypnóza a Taoizmus
 • Dan Jones: Certifikát v Ericksonovej hypnoteapii
 • 1. škola tradiční čínské medicíny (dietetika, fytoterapia, akupunktura, bankovanie)
 • The Chinese University of Hong Kong – Každodenné využitie Čínskej medicíny
 • Akreditovaný certifikát z koučingu (ICF) – Brain-based Coaching

 

Máte otázky? Neváhajte mi napísať.

Upozornenie:

Slávka Betáková nie je lekár a nápady, postupy a návrhy prezentované na workshope, kurzoch, či individuálnych sedeniach alebo uvedené na tejto stránke nie sú určené ako náhrada za lekársku pomoc. Všetky záležitosti týkajúce sa vášho zdravia vyžadujú lekársky dohľad. Poraďte sa so svojím lekárom v prípade, že Váš stav môže vyžadovať lekársku pomoc. Slávka Betáková sa zrieka akejkoľvek zodpovednosti vyplývajúcej priamo alebo nepriamo z použitia informácií uvedených na tomto webe či na workshopoch, sedeniach, coachingu a školeniach.