Oslobodenie sa od nadvlády Candidy (Kvasinková infekcia)

Od Slavka Nezaradené
Zoznam prianí Zdieľať
Zdieľať kurz
Odkaz na stránku
Zdieľať na sociálnych sieťach

O kurze

Vitajte na kurze, ktorý nie je iba o Candide, ale o ceste z neviditeľných tieňov panických atakov súvisiacich s Candidou ku vnútornej premene. Ak hľadáte komplexný prístup k jej liečbe, ste tu správne.

Čo môžete očakávať?

 1. Individuálny prístup: Kurz spojí vašu jedinečnú situáciu s osvedčenými metódami liečby Candidy. Uvidíte, že nie ste s vašimi problémami osamotení. Môžete sa na mňa kedykoľvek obrátiť, keď potrebujete poradiť, zodpovedať vaše otázky alebo len psychicky podporiť.
 2. Postupy a techniky: Naučíte sa konkrétne postupy, ktoré vám pomôžu efektívne zvládať Candidu. Zahrnujú stravovacie návyky, životný štýl a prírodné výživové doplnky.
 3. Emocionálna podpora: Prekonávanie Candidy nie je iba fyzickým procesom. Spoznáte, ako sa dá premieňať strach a neistota na vnútornú silu a rast.
 4. Skúsenosti úspešných: Naši predchádzajúci účastníci vám ponúknu svoje príbehy úspechu, ktoré vám ukážu, že je možné sa z nadvlády Candidy dostať.
 5. Odborný výklad: Kurz vedený študovaným fytoterapeutom vám poskytne kvalifikovaný pohľad na Candidu a prístup na základe bylinnej medicíny.
 6. Konkrétne riešenia: Získate nástroje na zvládanie Candidy v reálnom živote, od stravy až po bylinné prípravky.
 7. Komunita a podpora: Budete súčasťou aktívnej komunity, kde sa budete môcť podeliť so svojimi skúsenosťami a nájsť podporu od rovnakých ľudí.

Sme pripravení vám pomôcť nájsť cestu z nadvlády Candidy a dosiahnuť vnútornú premenu. Pripojte sa k nám a začnite cestu k zdraviu a vnútornej sile.

Ako to všetko začalo u mňa?

Už je to pár rokov, ale na začiatku to pre mňa bola iba obyčajná brušná chrípka. Trvala veľmi krátko, jeden deň sa človek nakazil, do po dňa prišlo nevoľno, potom jeden deň zvracal a tretí deň už bol v pohode.

Zdá sa to príliš jednoduché, na to, aby na základe takto rýchlej nemoci dostala Candida v trávení takú moc?

Nie však, ak sa človek nakazí v open-space v práci od kolegov opakovanie. Nie jeden krát, ani dva krát ale hneď šesť krát.

Vyhľadala som lekársku pomoc, pretože už toho bolo na mňa veľa. Obdržala som Omeprazol a doktorka ma poslala ma domov.

Problém ale nastal, keď nevoľnosť neprechádzala, ani po týždni, ani po dvoch. Neustále mi bolo zle, mozgová hmla, pocit na odpadnutie, neustála hnačka, sem tam zvracanie, pálenie žáhy, že som nemohla ani ležať ani spať. Postupne sa pridali panické ataky, kľudne 3 až 5x denne. Neustále búšenie srdca, tep 200 úderov za minútu, studený pot po čele, akoby som ani nebola vo svojom tele. Podlamovali sa mi nohy, nemohla som sa sústrediť, myslieť, bola som neskutočne vyčerpaná a strašne, strašne som sa bála, že niekde vonku odpadnem, okradnú má a nikto mi nepomôže. Alebo, že zomriem.

Doktorka mi predpísala Neurol a poslala ma na kardio vyšetrenie a na gastro vyšetrenie.

Na gastre sa ma lekár pýtal niekoľkokrát aké beriem drogy (a to som si ani jeden Neurol nedala) a usúdil, že bude stačiť spraviť sono brucha.

Kardiológ zobral svoju prácu poctivo, všetko mi vysvetlil, poslal ma do Ikemu pre Hotlera a uistil ma, že som psychicky úplne v poriadku a Neurol nepotrebujem, že pálenie záhy je dietetická chyba. Bol to jediný lekár, ktorý si vypočul moje problémy a venoval sa mi.

Prešiel ďalší mesiac, dva a moje problémy sa nijak nelepšili. Z 55 kg som vážila 47 kg. Bola som bledá, chudá, bez výživy a všetko jedlo, čo som zjedla mnou iba prešlo a išlo von. Trpela som stále na hnačku. Jazyk som mala v tom čase bledý, s hustým povlakom, fľakmi a miestami s hnedým povlakom, akoby som bola tuhý fajčiar.

Jeden deň ma napadlo, že by som mohla zájsť na kliniku čínskej medicíny. Kolegyňa tam chodila so synom, tak som pogooglila a ani sa mi tam nechcelo volať, iba som im napísala. Za pár hodín mi volá milá slečna, aby som dorazila na druhý deň, že majú pre mňa termín, keď som akútny prípad. (Veľmi ma to prekvapilo).

Na klinike bolo ticho, vo vzduchu bolo cítiť škoricu, boli tam kvety, pripravený čaj z kvetov chryzantémy dotváral pohodovú a príjemnú atmosféru. Vyzdvihla si ma terapeutka v kvetovaných šatoch. Viac pôsobila ako víla, než terapeutka. Mala na mňa takmer 2 hodiny času! Vypočula si môj príbeh, zaujímala sa, skúmala súvislosti. Veľmi ma prekvapilo, že niekto chce vedieť čo sa mi to v tele deje. Cítila som sa napriek svojej nemoci veľmi dobre. A presne tu začala moja cesta.

Liečba obsahovala cca 2 mesiace veľmi prísnej diéty, potom ďalšie mesiace som pokračovala v nie tak prísnej diéte. Užívala som bylinné prípravky a po tom, čo som odstránila Candidu, nastal čas na harmonizáciu trávenia a doplnenie všetkej tej stratenej energie. To trvalo nasledujúce takmer 4 roky.

Bol to pre mňa krutý čas, kedy som nevedela, či to všetko zvládnem. No podarilo sa mi nielen poraziť nemoc, panické ataky úplne zmizli,  ale i vyštudovať čínsku medicínu a zapracovať na osobnom rozvoji, prehodnotení mojich postojov, názorov, myšlienok. Proste,  zmenila som celý život.

Bola to životná skúsenosť,  za ktorú som vďačná, pretože sa zo mňa stal úplne iný človek.

A tak vám dnes ponúkam moju pomocnú ruku ako fytoterapeut i človek, ktorý hovorí z vlastnej skúsenosti.

Spravte svoj prvý krok so mnou.

 

 

Zobraziť viac

Obsah kurzu

Svet Candidy

 • Úvod
  02:06
 • Zoznámenie
  00:00

Zákulisie Candidy

Kvasinkový chaos

Stratégia pre výhru

Stravovanie

QiGong

Happy Ending: Víťazstvo nad Candidou

Hodnotenie a recenzie študenta

Doposiaľ neboli zverejnené žiadne hodnotenia
Doposiaľ neboli zverejnené žiadne hodnotenia