Harmónia jedlom

Od Slavka Nezaradené
Zoznam prianí Zdieľať
Zdieľať kurz
Odkaz na stránku
Zdieľať na sociálnych sieťach

O kurze

Tento kurz nie je o diétach ani o počítaní kalórií.

Tento kurz je o tom, ako jesť.

Keď som mala problémy s trávením, neustále som užívala lieky, inhibítory protónovej pumpy, aby som nepociťovala kyselinu až v krku. Úplne som si odrovnala mikrobióm a moje telo prestalo správne vstrebávať živiny z jedla. Neustále som mala opar na ústach a chytila každú nemoc.  Začala trpieť na rôzne psychické problémy ako derealizácia, ataky úzkosti, strachu, rozvíjala sa vo mne agorafóbia. Nemala som chuť na jedlo, v práci vyhorela a pociťovala neustále únavu.

Môj lekár mi vtedy povedal, že prekyslenie žalúdku, ktoré stále vnímam je chyba stravovania a psychické problémy, ktoré mám sú z nedostatku výživy v tele a zo stresu, ktorý neustále prežívam, kedy je moje oslabené trávenie ešte viac pozastavené. Taktiež som sa dozvedela, že sa mi rozvinula candida (kvasinkové ochorenie).

A tak začala moja cesta štúdia princípov stravovania, aby som znovu docielila pevného zdravia a zároveň mala peknú postavu a zdravú pokožku.

Rada by som sa s Vami podelila o moje znalosti a skúsenosti, vrátanie antikvasinkovej diéty.

Naučím Vás, ako jesť, aby ste si zabezpečili čo najlepšie vstrebávanie živín a štíhlu postavu a dopriali svojmu telu kvalitnú výživu, ktorú potrebujeme, aby sme mali pevné zdravie, silnú imunitu a dostatok energie.

Stravovacie návyky často odpozorujeme od našich rodičov, tí zase od svojich rodičov. Môže to byť jeden z dôvodov, prečo si niektorí ľudia myslia, že je ich choroba dedičná, pritom je dôvodom chybný stravovací návyk, ktorý sa dedí z generácie na generáciu.

 

Poznámka:

Ako autor čerpám informácie z rôznych kníh či vlastných skúseností. Neposkytujem žiadne lekárske odporúčacia ani užívanie liekov ani prerušenie užívania akýchkoľvek lekárom predpísaných liekov, či ukončenie alebo prerušenie liečby. Tento kurz zároveň nezahrňuje žiadne odborné lekárske odporúčania. V prípade akýchkoľvek zdravotných problémov sa prosím obráťte na svojho ošetrujúceho lekára.

Zobraziť viac

Čo sa naučíte?

  • Naučím Vás, ako správne jesť, aby ste si zabezpečili čo najlepšie vstrebávanie živín a štíhlu postavu a dopriali svojmu telu kvalitnú výživu, ktorú potrebujeme, aby sme mali pevné zdravie, silnú imunitu a dostatok energie.

Obsah kurzu

Moje predstavenie

  • Kto Vás kurzom prevedie?
    01:47

Mýty o chudnutí

Denníček

Meditácie

Čo robí stres s trávením

Ako pomáha dýchanie

Kvalita jedla a chudnutie

Sila prítomnosti pri jedle

Načasovanie jedla a orgánové hodiny v nás

Potešenie z jedla

Neexistuje dobrá a zlá potravina

Náš príbeh

Bonus: Kvasinkové ochorenie (candida)

Záverečné upevnenie získaných informácií

Certifikát
Po úspešnom teste Vám bude do emailu zaslaný certifikát.

Hodnotenie a recenzie študenta

Doposiaľ neboli zverejnené žiadne hodnotenia
Doposiaľ neboli zverejnené žiadne hodnotenia