Ako jesť chutné jedlo a necítiť pri tom vinu a strach z priberania?

V tomto programe odhaľujem tajomstvá, ktoré sa nikde inde neučia. Poukazujem na to, ako získať z jedla maximum energie, ako si zlepšiť metabolizmus a celkovo zharmonizovať trávenie. Už nebudeš musieť držať diéty alebo počítať kalórie. Namiesto toho sa dozvieš, ako trávenie ovplyvňuje obyčajné dýchanie, psychické naladenie, či iné jednoduché faktory a ihneď môžeš tieto informácie začať aplikovať do svojho života.

Dych je prázdnotou prijímajúcou nás samých.

Tvoje telo ti bude vďačné a ty budeš šťastnejší človek ako kedykoľvek predtým

Je čas prelomiť tabu a dozvedieť sa tajomstvo, prečo zlyhávajú diéty či cvičenie neprináša vytúženú postavu.

Je veľmi jednoduché zamerať sa na to, ako jesť, dopriať si odmenu v podobe kvalitného jedla a užívať si získanú kontrolu nad svojim zdravím. Určite sa Vám zlepší nálada, budete mať viac energie, nebudete mať prehnané chute na sladké či jedlo v noci.

Poďte to so mnou zažiť.

Čo hovoria moji klienti?

Rating: 5 out of 5.

Vždy som jedol raňajky cestu do práce v aute, na obed si dal nejakú hotovku a večer vyjedol celú chladničku. Trpel som psychickými problémami, pretože moje telo nemalo dostatok živín a samozrejme sa to odzrkadlilo i na mojej postave a trpel som nadváhou. Pri každej večernej návšteve chladničky som trpel pocitmi viny. Nevážil som si sám seba, svoje telo a nedbal o svoje zdravie. Po tom, čo som získal informácie, ako jesť, začal som každý týždeň aplikovať do praxe 1 novinku. Začal som si vážiť sám seba a odmeňovať sa kvalitným jedlom. Nielen, že som pomaly začal chudnúť, ale som sa začal cítiť plný energie. Som vďačný, že som sa dozvedel to, čo nás nikto neučí. Ako jesť.

Filip

Rating: 5 out of 5.

Pracujem ako účtovníčka a zvykom je, že si obed v práci kupujeme v krabičkách a toto jedlo potom zjeme pri práci, pri počítači. Nevedela som, akú veľkú chybu robím, ak popri jedle ešte pracujem. Vždy som si myslela, že metabolizmus sa mi spomalil iba tým, že už nie som najmladšia a nikto mi nikdy nepovedal, aké všetky faktory majú vplyv na trávenie. Naučila som sa svoju stravovaciu rutinu, ktorá má iba 3 jednoduché kroky. To mi pomohlo naštartovať moje trávenie. Dokonca už po jedle nepociťujem únavu a vyliečila som si reflux, s ktorým mi lekári nevedeli pomôcť. Som moc rada, že som narazila na tento kurz, ktorý mi zmenil život.

Jana

Tento transformačný program je tu pre Vás ak:

Hľadáte flexibilitu a pohodlie

Tento program môžete sledovať z pohodlia domova presne v čase, ktorý vám vyhovuje. Môžete ísť svojím tempom a pomaly aplikovať do praxe nové vedomosti. Program je pre vás prístupný po dobu 6 mesiacov od zakúpenia a kedykoľvek môže byť táto doba na vašu žiadosť predĺžená.

Chcete zlepšiť svoje trávenie

Dozviete sa, ako vykročiť na Vašej ceste k lepšiemu tráveniu, k lepšiemu vstrebávaniu živín z jedla a k lepšiemu metabolizmu, čo vám prinesie nielen dobrú postavu, ale i zlepší psychiku, pretože isto viete, že v našom bruchu sa skrýva náš druhý mozog. Nudné diéty sú dnes minulosťou.

100% garancia vrátenia peňazí

Ak do 3 dní od zakúpenia kurzu zistíte, že kurz nie je pre vás, môžete požiadať o vrátenie peňazí. Budeme moc radi, za spätnú väzbu, čo sa vám na kurze nepáčilo, aby sme ho mohli vylepšiť a trebárs vám ponúknuť druhú možnosť si kurz znovu užiť.

I dlhá cesta začína prvým krokom. Urobme ho spoločne

Kto vás programom prevedie?

Slávka Betáková, BioHacker a hypnoterapet

Ako je kurz koncipovaný?

  • stačí Vám 10 minút denne
  • kurz sa skladá z krátkych videí, ktoré si môžete púšťať napríklad cestou do práce vo vašom mobile
  • nemusíte si nič inštalovať
  • môžete si vybrať, či preferujete kurz sledovať prostredníctvom videa, alebo si obsah prečítate
  • Garancia vrátenia peňazí

Objednávka

Cena kurzu: 156 Eur

Online kurz, ktorý odhaľuje tajomstvá, ako naštartovať metabolizmus a zabezpečiť maximálne vstrebávanie živín z potravy.

Kurz je koncipovaný formou mikro učenia, kedy sú jednotlivé lekcie nahrané ako krátke videá, ktoré nezaberajú veľa času a môžete ich sledovať vo vašom chytrom telefóne s pripojením na internet.

(V prípade, že máte záujem o platbu bankovým prevodom, neváhajte ma kontaktovať.)

Máte otázky? Neváhajte mi napísať.

Upozornenie:

Slávka Betáková nie je lekár a nápady, postupy a návrhy prezentované na workshope, kurzoch, či individuálnych sedeniach alebo uvedené na tejto stránke nie sú určené ako náhrada za lekársku pomoc. Všetky záležitosti týkajúce sa vášho zdravia vyžadujú lekársky dohľad. Poraďte sa so svojím lekárom v prípade, že Váš stav môže vyžadovať lekársku pomoc. Slávka Betáková sa zrieka akejkoľvek zodpovednosti vyplývajúcej priamo alebo nepriamo z použitia informácií uvedených na tomto webe či na workshopoch, sedeniach, coachingu a školeniach.