Komyo Kai REIKI

Doprajte svojej duši a telu, aby sa cítili ako v bavlnke

Táto tradičná liečebná technika Vám prinesie zharmonizovanie vašej energie, čo podporí samoliečebné schopnosti Vášho tela. Vyrovnáva čakry, čistí Vaše energetické pole, odblokuje Vaše záťaže.

Dych je prázdnotou prijímajúcou nás samých.

Hľadáte pomoc na energetickej úrovni?

Ak ste narazili na túto stránku, priviedlo Vás sem volanie Vašej duše.

Je možné, že potrebuje vyrovnať alebo rozprúdiť energiu v niektorej čakre alebo meridiáne.

Reiki v preklade znamená univerzálna životná energia. Pracuje na princípe harmonizácie čakier a vysielanie zámeru prostredníctvom energetických zosilňovačov. Ak v našich čakrách a meridiánoch prúdi energia vyrovnane, naše telo i myseľ sú zdravé.

Čo hovoria moji klienti?

Rating: 5 out of 5.

Bola som veľmi prekvapená, ako som sa po Reiki cítila ľahká a udalosti v mojom živote sa dali do pohybu. Po každom sedení som cítila príval energie.

Olina

Rating: 5 out of 5.

K Reiki som sa dostala, pretože som mala rôzne alergické reakcie na bylinky a hľadala som pomoc v alternatívnej medicíne. Podarilo sa mi ukľudniť svoju myseľ a vyhrať nad panickou poruchou.

Martina

Reiki je tu pre Vás ak:

Vás osud doviedol až sem

Je to znamenie, ak ste sa dostali až sem. Možno je to intuícia, možno je to osud. Ak ste sa dostali až sem, je to jasný signál, že Vás vesmír k Reiki nasmeroval.

Hľadáte alternatívnu pomoc

Ak veríte, že nás obklopuje energia a táto energia sa dá využívať v náš prospech, ste tu správne. Reiky nemá vedľajšie účinky, je neškodná a môžu ju využívať všetci ľudia.

100% garancia vrátenia peňazí

Ak po prvom sedení zistíte, že Reiki rozhodne nie je pre Vás a nechcete mu dať ďalšiu šancu, môžete bez udania dôvodu požiadať o vrátenie peňazí do 24 hodín po sedení.

I dlhá cesta začína prvým krokom. Urobme ho spoločne

1 sedenie Reiki obsahuje:

  • Vstupný rozhovor
  • Diagnostika energetickej nerovnováhy
  • Pôsobenie Reiky
  • Ako bonus dostanete Meditáciu na odpustenie
  • Výstupný rozhovor
  • Garancia vrátenia peňazí
  • Newsletter, kde sa budete dozvedať ďalšie kroky, ako podporiť zmeny v živote a žiť svoje sny

Objednávka

65 Eur

1 sedenie Reiki

Sedenia prebiehajú z pohodlia Vášho domova (šetria Vám tak čas na cestovanie). Energiu Reiki pre Vás vložím do energetickej schránky, ktorú si vyzdvihnete podľa Vašich časových možností alebo na diaľku prostredníctvom Online volania.

Druhá možnosť je sedenie naživo v Prahe (kúsok do metra Florenc) V prípade sedenia naživo je cena 70 Eur.

Kto sa Vám bude venovať?

Slávka Betáková

Už na základnej škole som sa zaoberala meditáciou, čítala Junga i Ericksona a experimentálnu psychológiu. Vždy ma to ťahalo k premýšľaniu o dlhovekosti, zmysle života a k prepojeniu neba so zemou. Dnes mám pocit, že môžem moje nadobudnuté znalosti pospájať s východným pohľadom na život.

K Reiki som sa dostala v roku 2017. Prácu s energiami a ich harmonizáciu vnímam ako životné poslanie. Nie vždy človek pri narodení dostane do vienka harmonicky prúdiacu energiu. A preto sme tu na svete my, harmonizéri. Či už pracujeme s bylinami, hubami, akupunktúrou, moxovaním, QiGongom alebo Reiki, všetky tieto techniky majú spoločné to, že pracujú s harmonizáciou životnej energie. Vyhľadávajú blokády, ktoré odstraňujú a harmonizujú prúdenie v čakách a meridiánoch.

Máte otázky? Neváhajte mi napísať.

Upozornenie:

Slávka Betáková nie je lekár a nápady, postupy a návrhy prezentované na workshope, kurzoch, či individuálnych sedeniach alebo uvedené na tejto stránke nie sú určené ako náhrada za lekársku pomoc. Všetky záležitosti týkajúce sa vášho zdravia vyžadujú lekársky dohľad. Poraďte sa so svojím lekárom v prípade, že Váš stav môže vyžadovať lekársku pomoc. Slávka Betáková sa zrieka akejkoľvek zodpovednosti vyplývajúcej priamo alebo nepriamo z použitia informácií uvedených na tomto webe či na workshopoch, sedeniach, coachingu a školeniach.