Individuálny program

Klasická čínska medicína

pre tých, čo chcú skutočne komplexnú podporu svojho zdravia a životného naplnenia, tak aby žili dlhý a spokojný život v zdraví. Pomôžem Vám nastaviť malé a systematické kroky, ktorými si zlepšíte kvalitu života.

Žite život pre Vaše sny

Konzultácia obsahuje:

Holistický Coaching

Individuálny Coaching ktorý vám pomôže po malých krokoch zakomponovať zmeny životného štýlu a návyky, ktoré vám prinesú do života viac energie a radosti a zdravia.

Diagnostika nerovnováhy

Prostredníctvom diferenciálnej diagnostiky BA GANG zistím, aký je dôvod Vašej energetickej nerovnováhy. Na základe toho dostanete odporučenie na stravovanie, byliny a huby.

Harmonické stravovanie

Krôčik po krôčiku sa zameriame na zvýšenie živín a jedla, ktoré presne vaše telo podľa vašej vrodenej konštitúcie vyžaduje. Žiadne diéty, ale kvalitná, pravidelná a vyvážená strava.

I dlhá cesta začína prvým krokom. Urobme ho spoločne

BioHacking je moderný pojem, ktorý využíva malé a systematické kroky, ktoré vedú k zvýšeniu povedomia o fungovaní ľudského tela a mysle s cieľom navodiť zdravie a psychickú pohodu. Pojem je to síce nový, ale ľudstvo sa už celé stáročia zaoberá dlhovekosťou. Ja vychádzam z 2.500 rokov starej techniky Yang Sheng Fa, ktorá je postavená iba na prírodných zákonoch, ktoré hovoria, že je potreba:

 • pravidelný režim
 • harmonická a vyvážená strava
 • duševná vyrovnanosť
 • kvalitný spánok
 • správne dýchanie
 • masáž a akupresúra
 • umiernenosť v živote
 • pravidelné cvičenie
 • užívanie bylín a vitálnych húb

Ako konzultácie prebiehajú?

 • Už ste zažili ten pocit, že sa o vás niekto zaujíma, počúva, čo hovoríte, chápe váš pohľad a je empatický k vašim pocitom?

  Prvé sedenie je iba o vás. Budem vás počúvať, čo riešite, čo potrebujete, ako sa cítite. Preskúmame spoločne každú oblasť vášho života. Konečne pocítite, aké to je, ak to niekto s vami myslí skutočne vážne a budete sa môcť zdôveriť.

  Bude nám to trvať cca 60 až 90 minút. Spojíme sa spoločne prostredníctvom chytrého telefónu alebo ak sa nachádzate v Prahe, tak osobne.

  Cena: 70 Eur

 • 2. hodina je ZDARMA a je zameraná na diagnostiku a zistenie, kde máte v tele energetickú nerovnováhu. Mojím cieľom bude identifikovať kroky pre zmenu vášho životného štýlu, aby ste mali dostatok motivácie a energie a mohli sa na svet usmievať.

  Táto hodina venovaná iba vám je bez vašej prítomnosti. Všetky informácie o vás zanalyzujem a zvážim odporučenia a akcie pre podporu vašej spokojnosti so životom a vy tak budete môcť dať priestor splniť si vaše sny.

  Pripravím podľa vašej telesnej konštitúcie zoznam potravín, ktoré sú vhodné zaradiť do stravy, kroky pre zmenu životného štýlu a stravovacích návykov a odporučenie na bylinky a huby, ktoré vám môžu prospieť.

 • Spojíme sa spolu a vysvetlím vám, aké kroky zaradiť do vášho života, aby ste sa na seba mohli v zrkadle usmievať

  Konzultácia trvá cca 60 minút.

  Cena: 70 Eur

 • Kontrolné sedenie je zamerané na sledovanie zmien, postupu vo vašom živote a ladenie krokov, ktoré vás budú posúvať na ceste k vášmu splnenému cieľu.

  Kontrolná konzultácia trva cca 30 – 60 minút.

  Cena: 30 – 70 Eur

Objednávka:

1. konzultácia (60 minút)

v cene 70 Eur

Objednávka:

3 konzultácie (Spolu 180 minút)

v cene 195 Eur (Ušetríte 15 Eur)

Máte otázky? Neváhajte mi napísať.

Upozornenie:

Slávka Betáková nie je lekár a nápady, postupy a návrhy prezentované na workshope, kurzoch a školeniach alebo uvedené na tejto stránke nie sú určené ako náhrada za lekársku pomoc. Všetky záležitosti týkajúce sa vášho zdravia vyžadujú lekársky dohľad. Poraďte sa so svojím lekárom v prípade, že Váš stav môže vyžadovať lekársku pomoc. Slávka Betáková sa zrieka akejkoľvek zodpovednosti vyplývajúcej priamo alebo nepriamo z použitia informácií uvedených na tomto webe či na workshope a školeniach.